Oferta

Witam serdecznie na mojej stronie. Nazywam się Rafał Wasilewski i pochodzę z Warszawy. Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem już od dziecka, ale nigdy nie sądziłem, że zajdzie to tak daleko.
Przez lata rozwinąłem swój warsztat i nabrałem doświadczenia w szczególności w fotografowaniu ludzi. W fotografii Ślubnej staram się skupić na uchwyceniu najpiękniejszych emocji przy zachowaniu nienagannej techniki. W pracy wykorzystuję profesjonalne lustrzanki, sprzęt oświetleniowy oraz świetne jakościowo jasne obiektywy.

Moja oferta obejmuje wykonanie zdjęć z przygotowań, ceremonii, wesela oraz zdjęć w plenerze. A na życzenie wszelkich innych.

Zajmuję się także dokumentacją innych imprez okolicznościowych, reportażem, zdjęciami wnętrz i architektury, fotografią portretową, glamour, fashion (studyjną i plenerową), fotografią dziecięcą oraz reklamową. Wszystkie zdjęcia poddane są pieczołowitej obróbce, dzięki której zyskują niepowtarzalny charakter. Jako gotowy materiał oddaję zdjęcia cyfrowe na płytach do samodzielnego wywołania, oraz w wersji zmniejszonej do publikowania i wysyłania. Na życzenie i po indywidualnych ustaleniach oferuję również albumy z odbitkami w formacie 15x21 lub większym oraz prezentację multimedialną na DVD.

W celu otrzymania szczegółowej oferty wraz z cennikiem proszę o kontakt i podanie interesującego zakresu. Do każdego zlecenia ślubnego i każdego innego podchodzę indywidualnie.

Posiadam zaświadczenie z kurii warszawskiej o odbyciu kursu dla fotografów.

Fotografia Ślubna Warszawa i cała Polska - oferta
Home Przygotowania Ceremonia Przyjęcie Plener Narzeczeni Inne Oferta Kontakt Fotoblog
©Copyright 2009 - Rafał Wasilewski. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Fotografia Ślubna Warszawa, fotografie ślubne, wnętrz i architektury, fotografia dziecięca, plener, chrzty, komunie, zdjęcia do portfolio, fotografia reklamowa